“Çamlık Kafe Sefer,i 47 ” Emek’te Açılıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA

“Çamlık Kafe Sefer,i 47 ” Emek’te Açılıyor

Bursa’nın girişimci işletmecilerinden Giresunlu hemşerimiz Sefer Kurt “Çamlık Kafe Sefer,i 47” ile Ramazan ayında misafirlerine hizmet vermeye başlıyor.

Bu haber 31 Mart 2022 - 22:55 'de eklendi ve 431 kez görüntülendi.

“Çamlık Kafe Sefer,i 47 ” Emek’te Açılıyor

Bursa’nın girişimci işletmecilerinden Giresunlu hemşerimiz Sefer Kurt “Çamlık Kafe Sefer,i 47” ile Ramazan ayında misafirlerine hizmet vermeye başlıyor.

Bursa’nın Emek semtinde, şehrin lokomotifi konumunda olan işletmeler hazırlayarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan girişimci hemşerimiz Sefer Kurt, Emek semtine değer katacak “Çamlık Kafe Sefer,i 47” Kafeterya ve Çay Bahçesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

Sohbetinizin Tatlı Adresi

Sohbetinizin tatlı adresi olacak olan Adnan Menderes Mahallesi Osman Ağa Caddesi üzerinde, Küçük Çamlık karşısında ve Korupark evlerinin arka kısmındaki yeni işletmesinin hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Giresunlu hemşerimiz Sefer Kurt, Ramazan ayının manevi huzurunda yeni işletmesinin açılışını gerçekleştirecek.

İftar sonrası Çay’lar “Çamlık Kafe Sefer,i 47 ” de içilir

Ramazan ayının ilk iftarı ile açılışı yapılacak olan “Çamlık Kafe Sefer,i 47”, Karadeniz bölgesinde yetişen eşsiz lezzetli kaliteli çayları müşterilerinin damak tadına sunacak.

Çay, Kahve, Soğuk meşrubatın yanı sıra Çamlık Sefer,i 47’e özel special ürünlerini de misafirlerinin damak zevkine sunacak olan işletmeci Sefer Kurt; “Yaptığımız yenilikler ve kaliteli hizmetimiz ile Emek halkının hizmetine yeni bir mekan daha açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet sektöründeki tecrübemizi, yeni merkezi lokasyondaki işyerimizde örnek işletmecilik anlayışı dostlarımıza hizmet etmek için kullanacağız. Emek küçük çamlık karşısında hizmet vereceğimiz yeni işyerimizi mübarek Ramazan ayının ilk iftarından sonra açıyoruz. Tüm dostlarımızı yeni mekanımıza davet ediyorum” dedi.

Emek harcanmış bir mekan olacak

Geçmişte yaptığımız çalışmalar gibi ilerleyen süreçte “Çamlık Kafe Sefer,i 47 ” içinde yapacaklarını belirten işletme sahibi Giresunlu hemşerimiz Sefer Kurt; “ Emek mahallemizde onlarca cafe olsa da bizim konseptimiz çay bahçesi ve huzurlu bir aile ortamı olacak. Emek harcanmış, üzerinde düşünülmüş “Çamlık Kafe Sefer,i 47 ” de güler yüzlü ve hızlı servisimiz eklenince harika bir işletme ortaya çıkacak.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.