Camcı, Kabadayı ve Bozkurt MHP Bursa İl Başkan Yardımcısı Oldu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Camcı, Kabadayı ve Bozkurt MHP Bursa İl Başkan Yardımcısı Oldu

3 Ekim 2018 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığına atanan Cihangir Kalkancı’nın yeni yönetim kurulunda yer alan Giresunlu hemşerilerimiz teşkilat içerisinde kendilerine İl Başkan Yardımcılığı görevi verildi.

Bu haber 15 Ekim 2018 - 23:31 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

Camcı, Kabadayı ve Bozkurt MHP Bursa İl Başkan Yardımcısı Oldu

3 Ekim 2018 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığına atanan Cihangir Kalkancı’nın yeni yönetim kurulunda yer alan Giresunlu hemşerilerimiz teşkilat içerisinde kendilerine İl Başkan Yardımcılığı görevi verildi.

“Mustafa Camcı Sağlıktan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oldu”

Ülkücü tabandan gelen bir isim olarak siyasetteki yükselişiyle de dikkat çeken Giresunlu hemşerimiz Mustafa Camcı’ya MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı tarafından Başkan Yardımcılığı görevi tebliğ edildi.

MHP Bursa İl Başkan Yardımcısı olarak siyasete yeni bir kapı açan Sağlık sektörünün tanınmış isimlerinden Mustafa CAMCI yapmış olduğu açıklamasında; “Siyasi görevlerimde hiçbir zaman masa başı siyasetçisi olmadım. Hep insanların yanında, hastanede, çarşıda, sokakta kısacası hep halkın yanında oldum. Şimdi de Ülkücü tabandan gelen geçmişimiz ile MHP Bursa Teşkilatımızda gelecek için planlar yapacağız. Yeni görevimiz inşallah hayırlı olur. Bizlere bu görevi layık gören Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye, MHP Genel Sekreterimiz abimiz İsmet Büyükataman’a, değerli İl Başkanım Cihangir Kalkancı’ya ve teşkilatımızın değerli üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Murat Kabadayı İş Dünyası ve Bürokrasiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oldu”

Milliyetçi ve Ülkücü duruşu ile İş Dünyasının tanınmış genç isimlerinden Murat Kabadayı’da İş Dünyası ve Bürokrasiden Sorumlu Bursa İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Teşkilatı içerisinde yapmış olduğu çalışmalar ile dikkat çeken genç iş adamı İş Dünyası ve Bürokrasiden sorumlu olarak teşkilatında görev alacak.

“Halil İbrahim Bozkurt’da Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oldu”

Uzun yıllardır Milletçi Hareket Partisinden siyasetin içerisinde aktif olarak yer alan Giresunlu hemşerimiz Emlak ve Gayrimenkul sektörünün içerisinde yer alan Giresunlu hemşerimiz Halil İbrahim Bozkurt’da Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Teşkilatında siyaset yapan Halil İbrahim Bozkurt’un Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi teşkilat içerisinde sevinçle karşılandı.

Öte yandan İl Yönetim kuruluna seçilen hemşerilerimiz Korkut Aktaş, Gökhan Altun, Selami Öksüz ve Alper Eker‘e de teşkilatın daha da güçlenmesi için çeşitli komisyonlarda görevler verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.