Çakırmelikoğlu Görevinde Güven Tazeledi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Çakırmelikoğlu Görevinde Güven Tazeledi

Bu haber 03 Nisan 2018 - 7:53 'de eklendi ve 83 kez görüntülendi.

Çakırmelikoğlu Görevinde Güven Tazeledi

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri tamamlandı. Seçimde 40 kişilik meclis belirlendi.

39 meclis üyesi mevcut Oda Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nun listesinden seçilirken, 1 bağımsız aday da meclise girmeye hak kazandı. Yeni seçilen Giresun TSO Meclisi ilk toplantısını 5 Nisan Perşembe günü en yaşlı üye başkanlığında gerçekleştirecek. Toplantıda, meclis başkanı ve yönetim kurulu belirlenecek. Öte yandan önceki dönem liste dışı kalan iş adamı Ahmet Anaforoğlu, yeni dönemde meclis listesinde yer aldı. Anaforoğlu’nun meclis ve yönetim kurulunda aktif olarak görev alması bekleniyor.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Yapmış olduğumuz çalışmalar kendisini göstermiştir. Burada bize bir görev verilerek sorumluluklarımız daha da artmıştır. Bundan sonra çalışmalarımız daha iyi şekilde devam edecektir. Meclisimizin büyük bir kısmı değişti bir kısmı ise devam ediyor. Bazen taze kanlara ihtiyaç oluyor. Bunları da inşallah sağladık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.  Giresun TSO’nun 2 bin 100’e yakın seçmeni olduğunu kaydeden Çakırmelikoğlu, “Seçmenimizin yüzde 50’lik gibi bir oranı sandığa geldi ve oyunu kullandı. Rakibi olmayan bir başkan adayı olarak katılım az olacağı düşünülüyordu ama seçmenimiz sandığa geldi ve oyunu kullandı herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Meclis listesi ise şu isimlerde oluştu;

Selahattin Toslu, Azmi Bük, Hasan Çakırmelikoğlu, Hakan Aslım, Mahmut Halilbeyoğlu, Havva Aydın, Mustafa Halilbeyoğlu, Halit Aydın, Ahmet Ergün, Hakan Güngör, İbrahim Erhan, Emrullah Çakırmelikoğlu, Ahmet Fehmi Tozlu, Eyüp Çiftci, Ahmet Anaforoğlu, Veysel Cürgül, Bahattin Kurt, Bahadır Karataş, Cumhur Karahasan, Erdal Ceyran, Hasan Aydın, Şükrü Ataün, Teyfik Aksu, Yunus Türk, Ergin Kılıçaslan, Serdar Demirkan, Emrah Altınyaprak, Zeki Çakrak, Uğur Topkaya, Kaptan Çalcalı, Fikret Günaydın, Osman Özcan, Ünal Demirci, Muammer Usta, Atakan Ayvaz, Hüseyin Aydın, Emre Karaman (Bağısız aday) Sedat Murat Bayrak, Süleyman Beyaz, Harun Şahin.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.