Bursa’daki Espiye Kurugerişliler İftar Sofrasında Buluştu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Bursa’daki Espiye Kurugerişliler İftar Sofrasında Buluştu

Bu haber 07 Haziran 2018 - 14:21 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

Bursa’daki Espiye Kurugerişliler İftar Sofrasında Buluştu

Bursa Giresun Espiye Kurugeriş Köyü Derneği Ramazan-ı Şerif ayı içerisinde olunması sebebi ile Kurugerişli vatandaşların yoğun katılım gösterdiği bir İftar verdi.

Bursa Giresun Espiye Kurugeriş Köyü Derneği tarafından düzenlenen iftar programı dualar ile başladı.

İftar sonrası bir açıklama yapan Bursa Giresun Espiye Kurugeriş Köyü Derneği Başkanı Ali Gülmüş  geleneksel hale getirmeye çalıştıkları iftar yemeklerinin dernek çatısı altında yapıldığını söyledi.

Bursa Giresun Espiye Kurugeriş Köyü Derneği Başkanı Ali Gülmüş açıklamasının devamında; “Espiye Kurugeriş Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerinin katkıları ile böyle bir iftar programını düzenlemekten mutluluk duyuyoruz.  Ramazan ayı boyunca,  bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşayacağız. Saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yaşandığı bu güzel günlerde dayanışma adına bir araya gelen ve iftarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gülmüş, açıklamasının sonunda  hemşerileri ile birlikte olmanın kendisine büyük mutluluk kattığını ve bu birlikteliğin artarak devam etmesini temenni ettiğini söyledi.

Bursa Giresun Espiye Kurugeriş Köyü Derneği tarafından düzenlenen ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Adayı Korkut Aktaş, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Adayı Ali Osman Memiş, Bursa Bağımsız Milletvekili Adayı Bülent Akça, Ak Parti Osmangazi İlçe Başkan Vekili Mustafa Ateş, Ak Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Camcı, Ak Parti Yıldırım Belediye Meclis Üyesi Metin Güneş, Espiye Avluca Köyü Dernek Başkanı Eyüp Aktaş, Espiye Aydınlar Köyü Dernek Başkanı Veysel Aydın, Güce Gulparlılar Derneği Başkanı Ali İhsan Bahadır ve çok sayıda davetli katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.