Bursa’da üretiyor, evleri ve ofisleri şekillendiriyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA

Bursa’da üretiyor, evleri ve ofisleri şekillendiriyor

Bursa’nın Koltuk ve Mobilya üreticisi Giresunlu hemşerimiz Mustafa Uyar’ın ortağı olduğu Sitmaxx Koltuk & Mobilya ürettiği ürünler ile ülke ekonomisine katkılar sağlamaya devam ediyor.

Bu haber 27 Aralık 2021 - 15:25 'de eklendi ve 1049 kez görüntülendi.
ResimLink - Resim Yükle

Sitmaxx koltuk ve mobilya gelişmeye devam ediyor

Bursa’nın Koltuk ve Mobilya üreticisi Giresunlu hemşerimiz Mustafa Uyar’ın ortağı olduğu Sitmaxx Koltuk & Mobilya ürettiği ürünler ile ülke ekonomisine katkılar sağlamaya devam ediyor.

Bursa’nın Nilüfer İlçesine Çalı Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alanında kurulu üretim tesislerinde ürettiği ürünleri Yurtiçi piyasası başta olmak üzere bir çok ülkeye ihraç eden Sitmaxx, Modernliğin şık tasarımlarla birleştiği üstün kalite ürünleri  makul fiyattan sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Özel üretimler ile birçok sektörün tedarikçisi konumundayız

Ev ve İş yerlerindeki  oturma gruplarının yanı sıra Otel , Okul, Hastane gibi her türlü mobilya ve tasarım ihtiyacı olan kurumların tedarikçisi konumunda da olan Sitmaxx Mobilya referansına eklediği firmalar ile müşterilerinin güvenini kazanmaya devam ediyor.

25 yıllık tecrübesi ile Avrupa’ya ihracât ediyor

Sitmaxx Mobilya Yöneticisi Mustafa Uyar yaptığı açıklamada;  “Avrupa’da edindiğimiz 25 yıllık tasarım tecrübesini,  bundan 10 yıl önce  Bursa’ya  getirerek  çağdaş ve  modern mobilya konseptinin üretimine başladık. Hollanda da yaşayan ortağım Dinçer Akdeniz ile birlikte İç piyasanın yanı sıra birçok Avrupa ülkesine de ihracat gerçekleştiriyoruz. Hollanda başta olmak üzere Libya, Kosova gibi ülkelerde ürünlerimizi görmek mümkündür. Türkiye’de üretime başladığımız günden beri, şıklık ve konforun birleştiği kaliteli üretim ve rekabetçi fiyat sloganıyla yolumuza her dönem üzerine koyarak devam ediyoruz” dedi.

Geniş ürün yelpazesi

Geniş ürün yelpazesi ile siparişe göre de üretim  gerçekleştirdiklerini belirten Mustafa Uyar; “Siparişin verilmesinden müşteriye teslimine kadar geçen süreye, üretimde müşteri memnuniyetine ve sonrasındaki sürece büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin istediği kalite ve tasarımda ürünleri üretici pozisyonunda olduğumuz için üretip müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz” dedi.

Gelişen pazara ayak uyduruyoruz

Rekabetçi bir piyasada yer aldıklarını belirten Mustafa Uyar; “Ürün kataloglarımızı sürekli güncelleniyoruz. Modayı yakından takip ederek yeni yılın trendlerini oluşturuyoruz.2022 sezonunda da doğal üretim olan keten kumaşlara ilgi olacağı gözleniyor. Bizlerde bu doğrultuda yaptığımız güncel çalışmaları web sitemizde ve internet satış mağazamız olan İnstagram sayfamız üzerinden müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.  Sitmaxx ailesini oluşturan çalışanlarımızla birlikte mobilya sektöründe fark yaratmak ve sürekli gelişerek müşterilerimize en iyi mobilya ve hizmeti sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Bursa’da uygun ve kaliteli koltuk ve oturma grubu imalatçısı Sitmaxx Koltuk ve Mobilya’ya  (0224) 482 26 20 bolu telefondan ve http://www.sitmaxx.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.