Bursa’da Dillere Destan Düğün Cemiyeti Gerçekleştirildi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Bursa’da Dillere Destan Düğün Cemiyeti Gerçekleştirildi

Bursa’da Giresun camiamızın tanınmış isimlerinden Samanlı Mahalle Muhtarı Murat Güven oğlu Umut’u dillere destan bir düğün töreni ile evlendirdi.

Bu haber 30 Nisan 2023 - 9:54 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Bursa’da Dillere Destan Düğün Cemiyeti Gerçekleştirildi

Bursa’da Giresun camiamızın tanınmış isimlerinden Samanlı Mahalle Muhtarı Murat Güven oğlu Umut’u dillere destan bir düğün töreni ile evlendirdi.

Düğüne ev sahipliği yapan Samanlı Mahalle Muhtarı Murat Güven  ve akrabaları davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendiler. Kervan düğün salonlarında gerçekleştirilen düğün davetine Yıldırım Kaymakamı Metin Esen, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fethi Yıldız, Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay ve yönetimi, Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı İrfan Akkaya, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Adayı Alpaslan  Karaaslan, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin SAK ve yönetimi, Emek Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Naci Özbay,Yenibağlar Mahalle Muhtarı Adil Gökçe,Esenevler Mahalle Muhtarı  Ahmet Bozkurt, Çınarönü Mahalle Muhtarı Yusuf Ün, Karaağaç Mahalle Muhtarı Sema Pamukçular, Selimzade Mahalle Muhtarı İsmail Gülay, Davutkadı Mahalle Muhtarı Bayram Demir, Mevlana Mahalle muhtarı Bayram Demir, Yıldırım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nursen Örde, Yıldırım Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İdris Yeni, GİSİYAD Dernek Başkanı Av.Ümit Çelebi, Samanlı Mahallesi Karakol Komutanı, Samanlı Mahalle Muhtar Azalar, Sivil Toplum kuruluş temsilcileri, Güven ve Şen ailelerinin yakınları, sevenleri, akrabaları, genç çiftlerin arkadaşları katıldı.

Salon orkestrasının seslendirdiği muhteşem dans müziği ile sahneye gelen genç çiftlerin oldukça mutlu oldukları gözlenirken, gelin güzelliği ve zerafeti ile, damat ise şıklığı ile göz kamaştırdı. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek düğün töreninde gelin ve damadın anne babaları davetlilerle tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdiler.

Kervan Düğün Salonu Vip Salonunda son zamanların en güzel düğünlerinden biri ifa edilirken, rüya gibi bir atmosferde bir araya gelen konuklar Karadenizli sanatçılar Cihan Topal ve İsmail Cebeci’nin seslendirdiği türküler eşliğinde horan oynayarak eğlendiler.

Horan Engel Tanımıyor

Düğün töreninin ilerleyen dakikalarında horan’ın hızına kendisini kaptıran Damat Bey’in akrabası Abdullah Güven kırık ve alçıda ola ayağına aldırış etmeden Horan’da Alaşağı kırdı.

Murat Güven Teşekkür Etti

Düğün töreninde oğlunu dünya evine sokmanın mutluluğunu yaşayan Samanlı Mahalle Muhtarı Murat Güven cemiyetlerine uzaktan yakından gelen herkese teşekkür ederken, mazeretlerini bildirip katılamayan dostlarına da şükranlarını iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.