Bursa’da 4 Giresunlu Aday Adayı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Bursa’da 4 Giresunlu Aday Adayı

Bu haber 30 Nisan 2018 - 23:55 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Bursa’da 4 Giresunlu Aday Adayı

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesinde partilerin Milletvekili Adaylarını belirlemek için almış oldukları Aday adaylıkları başvuruları süreci devam ediyor.

Ani alınan seçim kararı sonrasında hızlı bir şekilde adaylarını belirleme telaşına giren siyasi partilerde aday adaylığı başvuru süreci devam ederken yaklaşık 200.000 Giresunlu hemşerimizin yaşadığı Bursa’da 4 Giresunlu hemşerimizin milletvekili adayı olmak için siyasi partilere başvuru yaptığı öğrenildi.

MUSTAFA CAMCI’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Bursa’da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Giresun Alucra lı hemşerimiz Ak Parti Bursa Milletvekilliği Adaylığı için dosyasını kalabalık bir topluluk ile Ak Parti İl Başkanı Ayhan Salman’a teslim etti.

FATİH AKDOĞAN GENÇLİĞİN DESTEĞİ İLE ADAY ADAYI OLDU

Bursa Giresun Tirebolu ve Güce Derneği Yönetim Kurulu başkanlığını sürdüren, Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Giresun Güceli hemşerimiz Fatih AKDOĞAN’da gençlerden almış olduğu destek ile AK Parti İl Başkanlığına dosyasını teslim eden isim oldu.

GEMLİK’DE BÜYÜK GÜÇ MURAT ÇAKIR’DA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Gemlik’de yaşayan Giresun Derelili hemşerimiz Murat ÇAKIR’da Ak Parti Bursa Milletvekilliği Aday Adaylığı için dosyasını genel merkeze teslim eden isim oldu. Gemlik’de İnşaat üzerine faaliyet gösteren firmasının yanı sıra Gemlik’deki Giresunluların kurmuş doluğu GİRSİYAD A.Ş’nin yönetim kurulu başkanlığı ve Gemlik Müteahhitler Derneği Başkan yardımcısı olarak görev yapan Murat ÇAKIR’ın Gemlik’de geniş bir çevresinin olduğu biliniyor.

KORKUT AKTAŞ MHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Aday Adaylığını açıklayan diğer bir isim olan Milliyetçi Hareket Parti Bursa İl Yönetim Kurulu üyesi Korkut AKTAŞ dosyasını İl Başkanı Tevfik TOPÇU’ya teslim etti. İnşaat üzerine faaliyet gösteren bir firmanın Genel müdürlüğünü yapan AKTAŞ parti tabanında güven oyu alarak aday adaylığını açıklayan isim oldu.

YENİ İSİMLERİNDE ÇIKMASI BEKLENİYOR

Bursa’da etnik bir nüfusa sahip olan Giresunluların içerisinden sürecin tamamlanmasına sayılı günler kala farklı isimlerinde Milletvekilliği Aday adaylığı için siyasi partilere dosya vermesi bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Murat3 Mayıs 2018 / 08:08

partiler umarım nüfus oranımızı değerlendirir ve listelerinde Giresunlu adaylara yer verirler