Bursa Yağlıdereliler Derneği Köyler Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Bursa Yağlıdereliler Derneği Köyler Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Bu haber 23 Temmuz 2018 - 21:01 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

Bursa Yağlıdereliler Derneği Köyler Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Bursa Giresun Yağlıdereliler Derneğinin Bursa’da bulunan köylülerinin oluşturduğu 14 Takımın katılımı ile düzenlenen Bursa Yağlıdereliler Halı Saha Futbol Turnuvası dün düzenlenen Final töreni ile son buldu.

Yaklaşık 2 Ay Boyunca Emek Çamlık Halı Saha Tesislerinde süren turnuvanın Şampiyonu Günece Köyü olurken, Turnuvanın 2.si Karagüney Köyü, 3.sü ise Manasır Köyü oldu.

Şampiyon Günece Köyünün Kupasını Bursa Giresun Yağlıdereliler Derneği Başkanı Ali Kılıç verirken, 2. Karagüney Köyü takımının kupasını da dernek başkan yardımcısı Yusuf Güngör, 3. olan Manasır Köyünün takımına da kupasını Bayram Güngör takdim etti.

Turnuvanın en centilmen takımı seçilen Balkan Köyüne de Centilmenlik kupasını Cemalettin Özdemir takdim ederken, başkan Ali Kılıç ödül töreninde yapmış olduğu açıklamasında ; “Gençlerimiz bir araya gelerek çok güzel bir organizasyon ortaya çıkardılar. Bu güzel tablonun ortaya çıkmasına vesile olan Komite Başkanımız Şenol Yardım’a, Komite Başkan Yardımcısı Ali Demirel’e ve emeği geçen tüm Yağlıdereli hemşerilerime çok teşekkür ederim. Bu tür sportif çalışmalar hemşerilerimizin kaynaşması adına çok önemli. Bu tür organizasyonların hemşerilerim arasındaki dostlukları da arttıracağı inancındayım. Bu anlamda turnuvaya katılan tüm takımlarımızın yöneticilerine ve oyuncularını da teşekkür ediyorum” dedi.

Çekişmeli ve zevkli karşılaşmalara sahne olan futbol turnuvasında oynanan final karşılaşmasını dernek başkanlarının yanı sıra, bölge halkı iştirak ederek karşılaşmaları izlediler. Final sonrasında dernek yönetim kurulu tarafından Turnuva Finalinde mücadele eden takımların oyuncularına yemek ikram edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.