Bursa Giresun Espiye Soğukpınarlılar Piknik’de Buluştu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Bursa Giresun Espiye Soğukpınarlılar Piknik’de Buluştu

Bursa’da yaşayan Espiye Soğukpınarlılar Derneği üyeleri Hüseyin Alan Mesire  alanında 6.Geleneksel piknik programında bir araya geldiler.

Bu haber 19 Haziran 2022 - 23:53 'de eklendi ve 141 kez görüntülendi.

Bursa Giresun Espiye Soğukpınarlılar Piknik’de Buluştu

Bursa’da yaşayan Giresun Espiye Soğukpınarlılar Derneği üyeleri Uludağ Hüseyin Alan Mesire  alanında 6.Geleneksel piknik şöleninde bir araya geldiler.

Doyasıya  eğlencenin yaşandığı piknik organizasyonunda, tertip edilen oyunlar büyük beğeni topladı.

Çeşitli hediyelerinde çekiliş ile sahibini bulduğu etkinlikte dernek yönetimi tarafından hazırlatılan sabah çorbaları gelen misafirleri ikram edildi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile derneğin başkanlığına seçilen Yakup Eyice yapmış olduğu konuşmasında; “Bu sene 6.düzenliğimiz geleneksel piknik şölenimize hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Öncelikle derneğimizin kuruluşundan bu güne kadar görev yapmış olan tüm başkanlarımıza ve yönetici arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca etkinliğimizin düzenlemesine maddi ve manevi destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Bursa’da yaşayan Soğukpınarlılar olarak birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Şenol Kahraman’a Plaket Verildi

Derneğin önceki dönem başkanı Şenol Kahraman’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verilerek, vefa örneği de sergilendi.

Üye Çalışması Başlatıldı

Piknik organizasyonuna derneğin üye sayısını artırmak için çalışmada başlatılırken özellikle bayanların derneğe üye olması konusuna bilgilendirmeler yapıldı.

Soğukpınar Şiiri Büyük Alkış Aldı

Dernek üyesi Avni Kahraman’ın kaleme alıp, okuduğu Soğukpınar şiiri ise büyük alkış aldı.

Piknik organizasyonuna Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş, GİSİYAD Başkanı Yılmaz Özdemir,Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Naci Özbay’ın yanı sıra çok sayıda Soğukpınarlılar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.