Bulancak’ta LPG Fiyatlarına Tepki « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Bulancak’ta LPG Fiyatlarına Tepki

Karadeniz sahil yolu boyunca birçok fiyata LPG satan istasyonların uyguladığı LPG indirimleri Bulancak’ta LPG satan hiç bir istasyonda uygulanmaması vatandaşlardan tepki gördü.

Bu haber 05 Şubat 2017 - 21:42 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

Bulancak’ta LPG Fiyatlarına Tepki

Türkiye geneli akaryakıt fiyatlarının sürekli zamlanması ile fiyatlar tavan yaptı. Durum böyle olunca vatandaşlar daha ekonomik akaryakıt almak için çeşitli fırsatlar aramaya başladı. Karadeniz sahil yolu boyunca birçok fiyata LPG satan istasyonların uyguladığı LPG indirimleri Bulancak’ta LPG satan hiç bir istasyonda uygulanmaması vatandaşlardan tepki gördü.

Bulancak’ta yaşayan vatandaşlar LPG akaryakıtlarını başka yerlerden aldıklarını kaydederek “Piraziz’de, Giresun’da, Keşap’ta, Espiye’de, Ordu’da,  0,50 kuruşa kadar indirimli iken Bulancak sınırlar içerisinde LPG fiyatlarının tavan fiyattan (bugünkü fiyat ile 3.15 TL’den satılması çok manidar” dedi.

Yetkilileri indirime davet eden vatandaşlar Karadeniz sahil yolunda Bulancak dışında uygulanan LPG indirimlerinden kendilerinin da faydalanmak istediklerini ve Bulancak esnafının para kazanmaları istediğini dile getirdi. Vatandaşlar, LPG’ye diğer yerlerde uygulanan indirim gelinceye kadar LPG ihtiyaçlarını Piraziz ya da Giresun’da karşılayacaklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.