Bu Takım Tüm Giresunluların Takımıdır « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Bu Takım Tüm Giresunluların Takımıdır

Giresunspor Kulübü dün yazılı bir basın açıklaması yayımladı.

Bu haber 29 Temmuz 2021 - 8:24 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

Bu Takım Tüm Giresunluların Takımıdır

Giresunspor Kulübü dün yazılı bir basın açıklaması yayımladı.

Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet’in imzasıyla yayınlanan açıklamada, Giresunspor Kulübü’ne herkesin sahip çıkması gerektiğine dikkat çekildi.

Başkan Karaahmet; “Giresunspor’un 44 yıllık Süper Lig özlemini çok büyük mücadeleler vererek sonlandırdık. Giresunspor’un elde ettiği bu büyük başarıda pek çok olumsuzluklarla, zorluklarla ve güçlüklerle başa çıktık. Giresunspor’un daha iyi yerlere gelebilmesi için her türlü fedakarlıkta bulunduk ve her zaman kulübümüzün çıkarları doğrultusunda hareket ettik. Bizim için Giresunspor her şeyin üstündedir. Biz burada olduğumuz sürece de Giresunspor’un tüm haklarının sonuna kadar savunucusu olacağız. Bu süreçte yanımızda olan herkesle bu yolda omuz omuza yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“HER KOŞULDA TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ”

“Giresunspor’a zarar verecek her türlü düşünce, tavır ve davranışın karşısında her zamanki gibi dimdik duracağız. Giresunspor’u sevdiğini söyleyen herkes de Giresunspor’un çıkarlarının ve menfaatlerinin yanında dimdik durmalıdır.  Bu takım ne benim ne de bir başkasının takımıdır, bu takım milyonların takımıdır. 44 yıl sonra mücadele edeceğimiz Süper Lig’de kalıcı başarılar elde etmek istiyorsak; her koşulda bu takıma sahip çıkmak ve bu takımın çıkarlarını, menfaatlerini düşünmek hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır. Bu nedenledir ki satışa çıkardığımız kombine biletler, Giresunspor’umuz için hem maddi hem de manevi anlamda çok büyük önem taşımaktadır. Kombine biletlere taraftarlarımızın gösterecekleri ilgi ve alaka, Süper Lig mücadelemizde kulübümüze ekstra güç ve ekstra motivasyon sağlayacaktır, daha büyük başarıların önünü açacaktır. Dünya genelinde yaklaşık 3 milyon taraftarı bulunan Giresunspor camiasının bu konuya gerekli hassasiyeti göstereceklerine olan inancımız tamdır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.