Borsada Görev Dağılımı Yapıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Borsada Görev Dağılımı Yapıldı

Bu haber 13 Nisan 2018 - 8:14 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.

Borsada Görev Dağılımı Yapıldı

Giresun Ticaret Borsası yeni yönetiminde görev dağılımları yapıldı.

Yapılan seçim ile 14 kişilik meclis üyeleri yeni dönem için Ertaç Öztürk’ü Meclis Başkanlığı’na, Öner Sarıgül ile Hasan Kahraman meclis başkan yardımcılığına seçilirken katip üyeliğine ise Mustafa Çulfaz seçildi.

GTB’de Yaşar İbaş Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda ise yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

“Hamza Bölük Başkanvekili, Ahmet Hamdi Akşen Yönetim Kurulu Üyesi, Necattin Yılmaz Yönetim Kurulu Üyesi, Osman Kaya Yönetim Kurulu Üyesi”

TOBB Genel Kurul Delegeliğine ise Yaşar İbaş, Hamza Bölük, Niyazi Gürsoy, Ertaç Öztürk ve Ünal Şensoy seçildi.

Giresun Ticaret Borsası’nda devir-teslim. 3 Nisan’da yapılan borsa seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Yaşar İbaş görevi eski Başkan Temel Yanıkoğlu’ndan teslim aldı. Devir teslim töreninde konuşan Başkan İbaş, “Üyelerimizin bize vermiş olduğu güveni boşa çıkarmayacağız. Giresun Ticaret Borsası ve grup şirketlerini her zaman daha üst seviyelere taşımak için çok çalışacağız. Yeni dönemde üyelerimizi kucaklayıcı daha geniş katılımlı, daha üretken, düşünen, tartışan, sonuç odaklı ve takım ruhu zihniyeti ile hedefleri büyük borsa olmaya devam edeceğiz. Yeni Yönetim ve Meclisin Ülkemiz ve Giresun’umuz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Temel Yanıkoğlu ise “Görevler gelip geçicidir. 4 yılı aşkın süredir görev yaptığımız Giresun Ticaret Borsası’nı her gün daha ileriye taşımak için çalışıp çaba gösterdik. Biten ve devam eden projelerimiz var inşallah sizlerde yeni projeler ile Giresun Ticaret Borsası’nı daima yukarılarda tutmaya devam edeceksiniz. Ben şahsım yönetim ve meclis kurulum adına seçilmiş olan yeni yönetim ve meclise başarılar diliyorum” diye konuştu.

İbaş, hizmetlerinden dolayı Yanıkoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.