Beldeler kapalı halı sahaya kavuştu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Beldeler kapalı halı sahaya kavuştu

Giresun’da yapılması planlanan 4 adet kapalı ve 8 adet açık halı saha projesinde ilk olarak Bulancak /Aydındere, Bulancak Kovanlık, Keşap/ Karabulduk ve Dereli/ Yavuzkemal beldelerine 20×40m ebatlarında sentetik çim yüzeyli kapalı halı sahaların yapımı tamamlandı.

Bu haber 26 Kasım 2021 - 14:50 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.

Beldeler kapalı halı sahaya kavuştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Giresun Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan Protokoller çerçevesinde İlimiz ve İlçelerimize yapılması planlanan 4 adet kapalı ve 8 adet açık halı saha projesinde ilk olarak Bulancak /Aydındere, Bulancak Kovanlık, Keşap/ Karabulduk ve Dereli/ Yavuzkemal beldelerine 20×40m ebatlarında sentetik çim yüzeyli kapalı halı sahaların yapımı tamamlandı.

Merkez Duroğlu beldesi, Melikli köyü, Seyyid Vakkas Yurdu A blok bahçesi, Espiye Ç.P.L. Bahçesi, Güce Yukarı boynuyoğun köyü ve Eynesil/ Ören Beldesine 6 adet açık halı saha projesi devam etmekte olup sene sonu itibariyle tamamlanması planlanmaktadır. Ayrıca 2 adet açık halı saha için yaklaşık maliyet çalışmaları da devam etmektedir.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut; Spor tesislerinin İlimiz ve İlçelerimize kazandırılmasından ve desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu’na, Spor Toto Teşkilat Başkanlığına ve Sn. Valimiz Enver Ünlü’ ye teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.