Ayplastik A.Ş’nin Büyük Başarısı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Ayplastik A.Ş’nin Büyük Başarısı

TOBB öncülüğünde gerçekleşen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında Giresunlu hemşerimiz Kağan YEŞİL’in sahibi olduğu Ayplastik A.Ş’de yer aldı.

Bu haber 29 Ocak 2017 - 22:02 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

Ayplastik A.Ş’nin Büyük Başarısı

TOBB öncülüğünde gerçekleşen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında Giresunlu hemşerimiz Kağan YEŞİL’in sahibi olduğu Ayplastik A.Ş’de yer aldı.

AYPLASTİK A.Ş 3 YILDA YÜZDE 206 BÜYÜDÜ

Ödülünü TOBB Başkanı Rifat Hisaricıklıoğlu’nun elinden alan Giresunlu hemşerimiz Ayplastik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kağan Yeşil, “Türkiye ve Bursa için büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. TOBB öncülüğünde TEPAV işbirliği ile gerçekleşen Türkiye 100 yarışmasının ödül töreni önceki gün TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin de katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren ilk 100 firma, Türkiye’den 12 kat daha hızlı büyüdü. Ödül töreninde konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, düzenledikleri yarışma sonucunda, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin 2012-2015 dönemindeki ortalama büyümesinin yüzde 438 olduğunu belirterek, “Bu müthiş bir rakam. Türkiye’deki milli gelir artışının 12 kat üzerinde bir performans gösterdiler” dedi.

AYPLASTİK A.Ş YATIRIMLARINI ARTTIRIYOR

Listede İstanbul’dan 39, Kocaeli’nden 8, İzmir’den 7, Adana, Ankara ve Antalya’dan 5’er, Gaziantep’ten 4, Bursa ve Kayseri’den 3’er şirket yer aldı. Bursa’da 41 yıldır plastik ve ambalaj sektöründe Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen perakende markalarına hizmet veren Ayplastik A.Ş 2012-2015 yılları arasında yüzde 206 büyüme hızı göstererek listede 71’nci sırada yer aldı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden ödülünü alan Ayplastik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kağan Yeşil, “Ayplastik A.Ş olarak, yaşanan global ekonomik krize rağmen yatırımlarımızı her yıl arttırıyoruz. Türkiye ve Bursa için üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz. Bu ödülü almamızda emeği geçen başta global ve ulusal müşterilerimiz olmak üzere çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve tabii ki aileme teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.