Ak Parti’den Öğrencilere Aşure İkramı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Ak Parti’den Öğrencilere Aşure İkramı

Bu haber 24 Eylül 2018 - 16:38 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

Ak Parti’den Öğrencilere Aşure İkramı

AK Parti Giresun İl Başkanlığı tarafından yeni eğitim döneminde ders başı yapan Giresun Üniversitesi öğrencilerine, Öğretim Üyelerine ve personellerine Muharrem Ayı hasebiyle aşure ikram edildi.

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu beraberinde Giresun Üniversitesi Rektörü Cevdet Coşkun, Partinin Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ile birlikte üniversite güre yerleşkesinde açılan ÜNİAK Topluluğu standında üniversite öğrencilerine, öğretim üyelerine ve personellere aşure ikram etti.

İl Başkanı Şenlikoğlu “Eğitim için ailelerinden uzakta olan Giresun Üniversitesi öğrencilerimize ev sıcaklığında aşuremizi ikram ettik. Muharrem Ayının ve Aşurenin bereketini hep birlikte paylaştık. Amacımız bu kıymetli ayın bilinçlenen ve gelişen gençlerimize önemini anlatmak ve bugünlerde en çok ihtiyacımız olan birliğimize katkı sunmaktır. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.