Ak Parti İl Başkanını Belirliyor! « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Ak Parti İl Başkanını Belirliyor!

Bu haber 18 Aralık 2018 - 9:21 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Ak Parti İl Başkanını Belirliyor!

AK Parti’de bir süre önce yapılan temayül yoklamasının ardından genel merkez tarafından 4 ismin Ankara’ya çağrıldığı öğrenildi.

Aytekin Şenlikoğlu’nun istifa edip AK Parti’de Belediye Başkan adayı olmasının ardından boşalan il başkanlığına yapılacak olan atama da sona doğru gelindiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre bir süre önce genel merkez gözetiminde gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından 4 ismin genel merkez tarafından Ankara’ya çağrıldığı bilgisine ulaşıldı.

EN GEÇ HAFTA SONU BELLİ OLACAK

Halen İl Başkan vekili olarak görev yapan Kenan Tatlı’nın yanı sıra eski ilçe başkanı Mete Bahadır Yılmaz, il yönetim kurulu üyelerinden Emrullah Çakırmelikoğlu ve Hakan Korkmaz genel merkez tarafından Ankara’ya çağrıldılar. 4 ismin halen Ankara’da olduğu ve AK Parti teşkilat Başkan Yardımcısı ve Karadeniz bölgesi koordinatörü olan Rize Milletvekili Muhammed Avcı ile görüşecekleri öğrenildi.

SON SÖZÜ ERDOĞAN SÖYLEYECEK

AK Parti’de Ankara’ya çağrılan 4 isimden birisinin il başkanı olarak atanacağı ve son sözü AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söyleyeceği belirtildi. İl Başkanı atamasının gerçekleşmesinin ardından ise mevcut yönetim kurulu üyelerinin görevlerinden istifa etmeleri bekleniyor.

Yeşilgiresun

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.