Ak Parti Güce Gençlik Kolları Başkalığına Kürşat Karadayı atandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Ak Parti Güce Gençlik Kolları Başkalığına Kürşat Karadayı atandı

Ak Parti Güce İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına ilçenin sevilen gençlerinden Kürşat Karadayı’nın atamasının yapıldığı bildirildi.

Bu haber 14 Mayıs 2022 - 10:55 'de eklendi ve 97 kez görüntülendi.

Ak Parti Güce Gençlik Kolları Başkalığına Kürşat Karadayı atandı

Ak Parti Güce İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına ilçenin sevilen gençlerinden Kürşat Karadayı’nın atamasının yapıldığı bildirildi.

Yapılan istişare sonucunda Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından  Ak Parti Güce İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Kürşat Karadayı’ya görevini İl Gençlik Kolları Başkanı Esma Betül Akılmak tevdi etti.

İlçe Başkanlığına atanan Kürşat Karadayı yapmış olduğu açıklamasında; “Siyasette Gençlere yer vermeyi ustalığın şiarından sayan bir ustanın partisinde, davasında hizmet etme şerefini bana nasip eden Allah’a sonsuz şükürler olsun.  “Bir Duruşu Olmalı İnsanın; Bir Bakışı, Bir Anlayışı, Bir Aşkı, Bir Davası Olmalı” düsturuyla çıktığım ve gönül verdiğim bu davaya en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz demeden, yorgunluk nedir bilmeden çalışacağım” dedi.

İnandığımız bu yolda, ilk gün ki aşkla durmadan yürüyeceklerini belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kürşat Karadayı; “Güce Gençlik Kolları Başkanlığı görevinin tarafıma tevdi edilmesinden dolayı Gençlik Kolları Genel Başkanımıza, Milletvekillerimize, AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanımıza,İlçe Başkanımıza, Belediye Başkanımıza ve Teşkilatlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Kuruluşumuzdan bu güne görev yapan tüm ilçe gençlik kolları başkanlarıma hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu kutlu yolda birlikte yürümekten onur ve şeref duyduğum her bir dava arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür etmeyi borç bilirim.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.