Adem Kara Oğlunu Evlendirdi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Adem Kara Oğlunu Evlendirdi

Bursa’nın tanınmış esnaflarından Giresun Doğankentli hemşerimiz Emek Merkez Lokantası sahibi Adem Kara oğlu İrfan’ı görkemli bir düğün töreni ile evlendirdi.

Bu haber 22 Ocak 2019 - 22:05 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Adem Kara Oğlunu Evlendirdi

Bursa’nın tanınmış esnaflarından Giresun Doğankentli hemşerimiz Emek Merkez Lokantası sahibi Adem Kara oğlu İrfan’ı görkemli bir düğün töreni ile evlendirdi.

Ali Osman Kargın, Ağazarlı Zehra Coşturdu

Konya Eşraflarından merhum Hasan Çetin’in kızı Gül ile dünya evine giren İrfan’ın mutluluğu gözlerinden okunurken, düğün törenine katılan davetliler Karadenizli sanatçı Ali Osman Kargın, Ağazarlı Zehra ve Fırtına Cemal’in seslendirdiği türküler ile eğlendiler.

Adem Kara Mutluluklarına Ortak Olan Dostlarına Teşekkür Etti

Düğün töreni sonrasında gazetemize açıklamada bulunan cemiyet sahibi Adem Kara; “Cemiyetimize uzaktan veya yakından katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Mutluluğumuzu ve sevincimizi paylaşan dostlarımızın da aynı mutluluğu tatmalarını cani gönülden arzu ediyorum” dedi.

Çok Sayıda Davetli Katıldı.

Emek Yakup Aktaş Kültür Merkezinde gerçekleşen düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Cemiyete; Milliyetçi Hareket Partisi Doğankent İlçe Başkanı Cemil Kara, Gümüşhane Torul Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karabulut, Milliyetçi Hareket Partisi Osmangazi Belediyesi Aday Adayı Korkut Aktaş, Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Yılmaz Özdemir, Bursa Doğankent Derneği Başkanı Osman Alim, Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Başkanı Hikmet Yaldız, Bursa Espiyeliler Derneği Başkanı Abdullah Besli, Espiye Akkaya Köyü Derneği Başkanı Ferhat Kandemir, Espiye Seydiköyü-Gümüşdere Köyü Derneği Başkanı Kemal Topal, Espiye Avluca Köyü Derneği Başkanı H.Eyüp Aktaş, Emek Adnan Menderes Mahallesi Muhtar Adayı Naci Özbay ve Murat Karakuş, Alperen Ocakları Osmangazi İlçe Teşkilatı, İstanbul’dan Emekli Eğitimci Halil İbrahim Kara, Hayri Kara, Emekli Subay İlyas Şengül, Tedaş Emeklisi İsmail Kara’nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.